شکلات و شراب

یک بسته شکلات هدیه گرفته ای، از نوع سوییسی. دهنت‌ آب می افتد و دلت قیژ و ویژ می رود برای خوردن یکی از آن خوش رنگ و لعاب هایش. ناگهان چشمت می افتد به لیست بلند بالای مواد تشکیل دهنده آن. ویرت می گیرد ببنی وسط این شکلات های وسوسه کننده چه خبر است. چشمانت را ریز می کنی و ناگهان نام هایی می بینی که حسابی آشنا می زنند: Whisky, alkohol, marc de champagne ...

تو می مانی و یک جعبه شکلات داغ. تو می مانی و شکلات هایی که مثل همه شیرینی ها و تلخی‌های این روزهای مان، چیزهای دیگری را در دل خود پنهان کرده اند. تو می مانی و شکلات های بزرگ تری که هر روز از صبح تا شب قورت می دهی و عین خیالت هم  نیست که شراب های نسیان آورتری داخل‌ آنها پنهان شده است.

/ 18 نظر / 121 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم قره داغي

من چرا امريكايي شدم ؟! :S

فریبا عضدی

این کامران بارنجی که این قدر مدعی غیرته و رگ گردنش از مجله تون زده بیرون چرا عکسهای آن چنانی با خانمش (زهرا صالحی زاده) رو گذاشته تو صفحه فیس بوکش؟! چرا ناموسش رو به تماشا گذاشته؟! دم خروس و قسم حضرت عباس! ایمان جلیلی جنتلمنه؟!؛ با اون پاسخهاش به انتقادات. واقعاً که! خوب نوشابه پوست می‌کنین! واسه همدیگه. این راه تان به ترکستان هم نمی رسه.

مهدیه نادعلی

سلام. با اجازه وبلاگ شما رو به پیوندهای وبلاگم اضافه می کنم.

زیتا

خدا میدونه تا حالا چند سی سی شراب و چند گرم گوشت خوک و غیره خوردیم که خودمون هم خبر نداریم....

بهناز

ببین کی برات خریده این شکلات رو . برو یقه شو بگیر[نیشخند] با زیتا موافقم

بهناز

ببین کی برات خریده این شکلات رو . برو یقه شو بگیر[نیشخند] با زیتا موافقم

نارون (پاییز سابق)

دارم میروم به سرزمینش! سرزمین پامبرمهربانی هایش ! وسط آنهمه شیعه آزاری... اما یاد خوش شما را هم از روزهای دور همراهی ام با همشهری جوان و شما را هم به طور مخصوص با خود خواهم برد!

نائب

سلام بااجازه لینکش کردم

فائزه

ادم دهنش باز میمونه از اینکه دیگه هیچکی حرف هیچکی رو نمی فهمه حتی حرف محمد جباری رو که حرفش واسه نسل ما حجته توی این کامنت ها هیچ کس نگران روزگارش نبود نگران وقتایی که زهر رو توی جام طلا به خوردش میدن همه از شکلات حرف زدند و مارکش و این که چه قدر مسخرست ادم به خاطر چند سی سی الکل (که تاثیر خاصی روی ادم نمیتونه داشته باشه) اینجوری بهم بریزه حرف زدند و با چشم های بسته شکلات هاشون رو قورت دادن و اصلا به این فکر نیفتادند یه بار زحمت زیرو رو کردن شکلات رو به خودشون بدن تاببینن اصلا اینی که دارن میخورن شکلات هست یا نه