...

سلام

در ادمی عشقی و دردی و تقاضايي هست كه اگر صدها هزار عالم ملك او شود نياسايد و ارام نيابد.اين خلق در هر پيشه اي و صنعتي و منصبي و و تحصيل نجوم و طب و غير ذالك مي كنند و هيچ ارام نمي گيرتند.زيرا انچه مقصود است به دست نيامده است .اخر معشوق را دلارام مي گويند.يعني كه به وي ارام گيرد.پس به غير ، چون ارام و قرار گيرد؟اين جمله خوشيها مقصودها چون نردباني است و چون پايه هاي نردبان.جاي اقامت و باش نيست،از بهر گذشتن است.خنك او را كه زودتر بيدار و واقف گردد،تا راه دراز بر او كوته شود و در اين پايه هاي نردبان عمر خود را ضايع نكند................

محمد بلخي

(اين اقا محمد رو كه يه متن ازش نوشتم مي شناسين ديگه نه؟؟؟؟؟)

32400541.jpg

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zary

ای کاش واقعآ زودتر بيدار و واقف گرديم. کاش همه دلهای بی قرار قرار بگيرن.

بی خیال

فقط بگم چند خط برات نوشته بودم که به طرز عجیبی پاک شد گفتم شاید مصلحت نبوده برات بفرستم مبادا افسردگی پیدا کنی و معتاد بشی و برای خرج خودت داداشتو کرایه بدی و خونه باباتو بفروشی و نه نه بابا رو بفرستی تو خیابون و آخرش هم تو جوب بمیری و بری جهنم و الی آخر. پس باشه تا بعد. راستی یه سر به پیام های دیگران قبلی بزن ببینم چیزی حالیت می شه یا شانسی دیپلم گرفتی. ثانیا: بابا انسان باش این قدر غلط ننویس لامسّب(نه لا مذهب که).

بی خیال

ببخشید یادم رفت یه مطلب پیچیده و مخوف رو متذکر شم و اون هم اینکه اگه دکمه Shift رو با الف بزنی می شه: آ

کيمياگر ميگه:

اول فکر کردم متنه خودته..ميخواستم بگم ای ول....بازم مرسی..

پريا

سلام ....... من که ديگه ازت هيچ انتظاری ندارم .. از دست رفتی

نفیسه

سلام.محمد!يک کم خوددار باش پسر!

یک فرد شناسایی شده

آقا رفتم اون بلاگه رو دیدم. یادم اومد کار کار خودمه. آخه مرتیکه تو از کجا یادت بود؟ می دونی مال چه وقتیه؟ ۳ مرداد. ولی خیلی باحال بود مخصوصا که دو نام آشنا رو هم اونجا دیدم خیلی جالب بود. ای کاش ادامه می دادم. اشتباه کردم چون از یه طرف فکر می کردم قضیه خیلی جدی نشه از طرفی هم اصلا کلا یادم رفته بود. حالا بگو من چی کار کنم؟ می خوام اشتباهاتم رو جبران کنم. تو رو خدا یه فرصت دیگه . . .(فعلا قضیه محرمانه بمونه تا یه حال اساسی بهش بدم.)

ali

عجب آقا محمد با حاليه

آسمانی ها

سلام. انشاا... که به بالای نردبان هم برسی. در ضمن تحقيقاتمون به يه نتايجی رسيد. يا حق...